O hodowli

W naszym domu zwierzęta są od zawsze a nasza historia z Berneńczykami zaczęła się w 1998 roku kiedy w naszym domu pojawiła się Jantra, piękna i mądra przedstawicielka rasy. W 2001 roku powstała hodowla Altura a rok później pojawił się pierwszy miot. 

Hodowla nie jest duża, a wszystkie psy mieszkają z nami w domu i są pełnoprawnymi członkami rodziny. Do hodowli podchodzimy w sposób bardzo odpowiedzialny, przykładając ogromną wagę do zdrowia i długowieczności. Wszystkie nasze psy mają wykonane badania zalecane dla rasy i są używane w hodowli wyłącznie, gdy są w pełni zdrowe i cechują się odpowiednią psychiką. Starannie analizujemy rodowody dążąc do tego, aby nasze psy były nie tylko piękne, ale także zdrowe, długowieczne i zrównoważone psychicznie.

Kładziemy duży nacisk na wychowanie i socjalizację szczeniąt. Podobnie jak dorosłe psy mieszkają z nami w domu, socjalizują się codziennym życiem i uczą się dobrych manier. Starannie wybieramy dla nich nowych opiekunów , którym zawsze służymy im wsparciem i radą.

Nasza hodowla jest zarejestrowana w Związku Kynologicznym w Polsce (jedynej polskiej organizacji kynologicznej, która jest członkiem FCI), w oddziale w Rzeszowie i mamy szczenięta wyłącznie z rodowodem.

rok założenia 2001

Berneński Pies Pasterski  hodowla Altura
Berneński Pies Pasterski  hodowla Altura

Hodowla Berneńskich Psów Pasterskich 

Berneński Pies Pasterski
hodowla Altura

tel.  +48 664 046 197
e-mail: altura@o2.pl

 

Berneński Pies Pasterski  hodowla Altura

Berneński Pies Pasterski szczenięta
Berneński Pies Pasterski hodowla Altura
Berneński Pies Pasterski hodowla podkarpacie