Jantra urodziła się 9 lipca 1998 roku w małej, domowej hodowli w Połańcu koło Tarnobrzega. Przybyła do naszego domu w ostatnim tygodniu sierpnia 1998, jako 7- tygodniowe szczenię.Jej matką była Championka Polski CEZONIA Wichrowe Łąki, natomiast ojcem piękny i utytułowany pies, import z Danii Interchampion, Młodzieżowy Champion Polski, Champion Polski, Zwycięzca Klubu Little Norway's ASPEN.

Jantra brała udział w kilku wystawach, zawsze zajmując lokatowe miejsca i otrzymując medale (głównie złote). Zdała też egzamin na Psa Towarzysza I stopnia. 19 lutego 2002 roku urodziła swoje pierwsze szczeniaki, pięć piesków i jedną suczkę. Ich ojcem był wspaniały pies Champion Polski i Zwycięzca Klubu BARI Danborg. 

Jantra była naszym pierwszym Berneńczykiem. Jej wspaniały charakter sprawił, że pokochaliśmy tą rasę, która na stałe zagościła w naszym domu.

Jantra odeszła 12 marca 2006 roku, po ciężkiej, 6 miesięcznej walce z Boreliozą. Przeżyła z nami 7 lat i 8 miesięcy. Jantra na zawsze pozostanie w naszych sercach i będzie czekać na nas za Tęczowym Mostem... do zobaczenia Jantrusiu.

JANTRA Bri - Ber

ur. 09.07.1998 - zm. 12.03.2005

(Intch. Little Norway's ASPEN - Ch.Pl. CEZONIA Wichrowe Łąki)

HDA

Bernergarde ID 29279

 

Berneński Pies Pasterski  hodowla Altura

rok założenia 2001

Berneński Pies Pasterski  hodowla Altura
Berneński Pies Pasterski  hodowla Altura

Hodowla Berneńskich Psów Pasterskich 

Berneński Pies Pasterski
hodowla Altura

tel.  +48 664 046 197
e-mail: altura@o2.pl

 

Berneński Pies Pasterski  hodowla Altura

Berneński Pies Pasterski szczenięta
Berneński Pies Pasterski hodowla Altura
Berneński Pies Pasterski hodowla podkarpacie